KOZMİK ENERJİ NEDİR ?

Kozmik enerji sorunun kaynağına inerek evrensel kurallara göre kökünü kurutur.Hayatta kurban rolunu üstlenmekten bizi alıkoyar.Çok kısa sürede kişinin her türlü becerilerini ve yeteneklerini her yönde geliştirir. Ayrıca sezgi gücünü artırır. Evrenin saf sonsuz sevgi sır olduğu anlaşılabilir. Bilinçli sistem varolan şeyler ve kendimizdeki değişimin yönünü değiştirebilir.

Hem korunma, hem temizlenme, hem arınma, hem şifalanma sağlayan Kozmik Enerji Terapisi’nin grip gibi viral hastalıklardan depresyon veya şizofreni gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen migrene, kanser ve çeşitlerine kadar birçok hastalığın tedavisinde destekleyici olarak kullanıldığını biliyor muydunuz?

Gelin Dünya Sağlık örgütü tarafından kabul edilen bu tip yöntemiyle yenilenin, arının, şifalanın beden ve ruhunuzdaki negatif enerjileri temizleyin        

Her şey enerji frakansları dır. Kanallar ve frekanslar 7 çakrayı temizleyerek aura şişirilmesi ve blokajları çözerek onu harekete geçirir.Vücuttaki olumsuz blokajların, programların eşit enerji ile dışarı çıkmasını sağlar. Bir ağaç düşünürsek onun yapraklarının budanması kozmik enerjinin kişiye yaptığı etkiyi benzetebiliriz. Mucizelere sahip olan kendimiziz mucize biziz.